KONFERENCJA MOTYWACYJNO - INSPIRACYJNA, INSTYTUCJA FINANSOWA

Kilkaset niezwykłych kobiet, reprezentujących sektor finansowy, zgromadziło się w jednym z warszawskich hoteli. Wydarzenie było kontynuacją rozpoczętego rok wcześniej i cieszącego się ogromnym powodzeniem programu motywacyjnego.
Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz” i było połączeniem konferencji o tematyce lifestylowej ze stworzoną specjalnie na tę okazję „Strefą beauty”.
Chwytliwa idea, atrakcyjna identyfikacja wizualna oraz regularnie podtrzymywana komunikacja zapewniły doskonałą frekwencję. Położyliśmy nacisk na dopracowanie sfery wizualnej tak, aby zaistnieć w świadomości Gości. Oprawa multimedialna była spójna z prezentowanymi przez zaproszonych prelegentów treściami. Gigantyczny ekran o niespotykanym kształcie gwarantował komfort odbioru, a panel dyskusyjny umożliwił interakcję pomiędzy Gośćmi a przedstawicielkami zarządu spółki.
Część konferencyjna przebiegała w luźnej atmosferze, inspirując do samodoskonalenia wewnętrznego, czego idealnym uzupełnieniem była możliwość skorzystania z licznych zabiegów poprawiających zdrowie i kondycje ciała.
Zwieńczeniem dnia była wystawana kolacja z winem, podczas której uczestniczki chętnie wymieniały się pozytywnymi wrażeniami. Następnego dnia wyposażone w upominki wróciły do domu, by z powodzeniem wprowadzać w życie nową strategię.
Idea Productions Poland inspiruje, motywuje, integruje i czyni to z przyjemnością..