KONFERENCJA NAUKOWA DLA LEKARZY
KORPORACJA FARMACEUTYCZNA

Ponad trzystu partnerów biznesowych naszego klienta z branży farmaceutycznej wzięło udział w wydarzeniu, które zorganizowaliśmy w jednym z warszawskich hoteli. Jako pomysłodawca całego cyklu i producent wykonawczy wszystkich dotychczasowych edycji konferencji w latach ubiegłych, zmierzyliśmy się nie tylko z oczekiwaniami gości, ale i własną filozofią ciągłego rozwoju oraz podnoszenia sobie poprzeczki.
Cykliczne wydarzenia klienta odbywają się od roku 2015. Idea Productions Poland jest pomysłodawcą, autorem nazwy programu i producentem wykonawczym pierwszej, drugiej i trzeciej edycji konferencji.

Tym razem w warszawskim hotelu gościliśmy ponad trzystu partnerów biznesowych naszego klienta. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę techniczną z wykorzystaniem nowoczesnych multimediów i technologii 3D. Przygotowaliśmy animacje, filmy oraz całą oprawę wizyjną. W części wieczornej odbył się wykreowany przez nas launch produktu oraz uroczysta kolacja związana z jubileuszem firmy. Na terenie hotelu przygotowaliśmy również specjalną strefę wystawienniczą, w której prezentowane były produkty klienta. Całość w nowoczesnej oprawie, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie odpowiedniej gry świateł oraz scenografii.

Efektem była produkcja efektowna, w której udało nam się zarówno precyzyjnie spełnić wszystkie założenia,
jak i stworzyć wspaniałą atmosferę. Wydarzenie spotkało się z wysoką oceną gości i klienta, dostarczając nam wiele satysfakcji i kolejnych doświadczeń.