JUBILEUSZ 30 LECIA
KORPORACJA FARMACEUTYCZNA

Czas podsumowań, czyli pięciodniowe, kwartalne spotkanie 800 pracowników farmaceutycznego giganta wymagało wyjątkowej oprawy. Specjalnie na tę okoliczność wyprodukowaliśmy animowaną kronikę przedstawiającą sylwetkę założyciela i trzy dekady działalności firmy na rynku. Uroczysty charakter inauguracji spotkania został podkreślony przez niezwykle widowiskowe i wzruszające show w wykonaniu słynnej artystki. Wieczorem uczestnicy spotkania połączyli się w jedność odkrywając wspólnie ogromne logo firmy, co zostało spektakularnie zaakcentowane.
Każdy kolejny dzień obfitował w liczne atrakcje. Wszystkie wieczory rozpoczynały animacje wprowadzające w klimat i atmosferę minionej dekady. Lata 80. to przede wszystkim bogata scenografia przenosząca do PRL-u. Kolorowe lata 90. świętowaliśmy podczas kolacji grillowej na tarasie zwieńczonej występem najpopularniejszej grupy muzycznej ostatnich lat, a czasy współczesne pozwoliły zrelaksować się w zaaranżowanej na tę okoliczność strefie kinowej.
Ogromna ilość elementów scenograficznych, spójna oprawa graficzna, a co najważniejsze wykorzystanie wysokiej klasy multimediów pozwoliło uczcić ten ważny jubileusz w sposób widowiskowy.
Naszym wyzwaniem było zostać zapamiętanym – plan został wypełniony a nam pozostanie wspomnienie tego kreatywnego, cudownego projektu i życzenie, aby każdy event przebiegał tak widowiskowo od początku do samego końca.