Dziki Zachód & Route 66
California, Nevada, Arizona, Utah

California, Nevada, Arizona, Utah… Spełnienie dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o bezkresnych drogach Ameryki Północnej. Laureaci konkursu konsumenckiego, przeprowadzonego przez jednego z naszych klientów z branży FMCG, dostali możliwość przejechania ponad 3 tys. mil przez cztery amerykańskie stany. I to na… oryginalnych motocyklach Harley Davidson.
Konkurs był częścią większej kampanii reklamowej mającej na celu rebranding popularnej na rynku marki. Laureatom zapewniliśmy przygodę życia: wyprawę na motorach marki Harley Davidson przez Parki Narodowe USA oraz legendarną Route 66.
Zajęliśmy się logistyczną obsługą wyjazdu, podczas którego przejechano ponad 3 tys. mil przez 4 amerykańskie stany (Kalifornia, Arizona, Nevada, Utah). Zadbaliśmy o odpowiednie zezwolenia, dokumentację oraz atrakcyjny program. Na popularnym serwisie z materiałami video codziennie publikowaliśmy reportaż z wyjazdu, prowadzony przez dwóch popularnych video blogerów.
Niesamowita przygoda na pewno pozostanie uczestnikom w pamięci na zawsze. Zasięg działania i zainteresowanie konsumentów zaskoczyło również naszego klienta. Rok później ponownie wystartował konkurs, gdzie nagrodą był jeszcze bardziej ekstremalny program realizowany wzdłuż zachodniego wybrzeża USA po Route 66 pokonywanej motocyklami. Każde z wydarzeń to moc adrenaliny, magiczna podróż, niezapomniane wrażenia i wreszcie relacje zbudowane często na całe życie.
Wyjazdy typu Incentive to idealne narzędzie do zarządzania motywacją i emocjami oraz nagradzaniem grupy docelowej za zaangażowanie zbliżające do osiągnięcia określonych wyników w Firmie. Pierwszy rozpoczęty projekt stał się siłą napędową do organizacji kolejnych tego typu projektów ku uciesze naszej i konsumentów.